image1 image2 image3

BUSKER FEST 2016

BUSKER FEST 2016 - wstępne informacje.


W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 15-16 lipca, dobrze więc będzie zarezerwować w kalendarzach ten termin na rozrywkę na ulicach pięknego miasta, jakim jest Bydgoszcz. Tegoroczne pokazy w całości należą do publiczności!


Jak to możliwe?


Busker Fest, to festiwal artystów ulicznych, ludzi, którzy nie boją się dużej publiczności i pokazywania swoich talentów w miejskich warunkach. W tym roku scenę oddajemy w całości Wam, to Wy, chętni i uzdolnieni buskerzy, ustalicie tegoroczny skład i program imprezy. 


Busker Fest 2016 będzie działał na zasadzie Open Stage. Co to znaczy? Każdy może wystąpić, nieważne, czy jesteś kuglarzem, komikiem, akrobatą, muzykiem, połykaczem ognia i mieczy - to szansa dla Ciebie, na pokazanie się szerszej publiczności pod skrzydłami Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Ulicznej "Busker Fest". Jeśli chcesz z nami współpracować, zobaczyć z jakim entuzjazmem Bydgoszczanie przyjmą Twój pokaz - napisz do nas! 
Jeśli macie znajomych, którzy idealnie pasują do naszego festiwalu, a jeszcze o nim nie wiedzą - dajcie im znać, niech zgłoszą się do nas, a w ten sposób rozpoczną barwną i fascynującą przygodę ze sztuką uliczną.


Do zobaczenia w lipcu!

 

 

(prosimy o kontakt poprzez wiadomość na Buskerowym facebooku - Busker Fest, bądź drogą mailową - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

2020  © Busker Fest